Zimmet davasında Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner beraat etti

Sungurlu Ağır Ceza Mahkemesi’nde zimmet davasında 5 yıldan 12 yıla kadar hapis cezası ile yargılanan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner berat etti.

AÇIKLAMA YAPTI

Mevzuya ilişkin bir izahat meydana getiren Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, şunları söylemiş oldu;

*Maalesef bazı çevreler yargıyı etkilemek ve şahsıma zarar verebilmek adına bu mevzu ile ilgili devamlı haber yaptırdılar. Bilhassa kendilerine ilişkin gazetede yaptıkları mesnetsiz haberleri servis ederek idrak yapmaya çalıştılar.

*Fakat kamuoyu bir kez daha görmüş oldu ki Abdulkadir Şahiner, dün ne ise bu gün de doğru bilmiş olduğu yolda Sungurlu ve ilçe halkı için yüce Allahın rızası için yılmadan yürümeye devam ediyor. Yargıyı etkilemek, baskı altına almak için günlerce uğraşan zihniyeti bozuklar, bir kez daha anlamış oldu ki Allahın terazisi şaşmaz. Adaleti er ya da geç tecelli eder.

*Birileri bizi görevden aldırıp başkan olma imgesel kuruyordu. Ne diyelim Yel kayadan sadece toz alır gene hevesleri kursaklarında kaldı.

Yüce Tanrı düşmanımın bile merdini nasip etsin. Yolumuz hizmet, hakkaniyet yolu. Bu can bu tende olduğu sürece tek sevdamız Sungurlu olacak.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir