Yaşlı adam 20 metrelik kuyuda ölü bulundu

Vaka, Akseki ilçesine bağlı Değirmenlik Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye gore, ev sahibi Recep Özkan gece saat 01.00 sıralarında kuyuda bulunan Nail Akış (61)’dan ses gelmediği için 112 Acil Davet Merkezini arayıp yardım istedi.

Vaka yerine jandarma, sıhhat ekipleri ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki itfaiye birimi sevk edildi. İtfaiye ekipleri halatlar ile ortalama bir buçuk metre genişliğindeki 20 metre derinliğindeki kuyuya indi. İtfaiye ekiplerinin çıkardığı Nail Akışın sıhhat ekipleri tarafınca meydana getirilen muayene sonucunda yaşamını kaybetmiş olduğu belirlendi.

KAZI ALETLERİ BULUNDU

Kuyunun içinde kazı aletleri, toprak çekmek için çeki aletleri bulunmuş olduğu öğrenildi. Nail Akışın emekli orman muhafaza memuru olduğu ve Serik ilçesinde ikamet etmiş olduğu, bir süreden beri Değirmenlik Mahallesinde yaşamış olduğu öğrenilirken, ev sahibi Recep Özkan’ın ise ifadesine başvurulmak suretiyle gözaltına alındığı bildirildi.

Nail Akış’ın cesedi Cumhuriyet Savcılığının incelemesinin peşinden Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, vakayla ilgili soruşturma başlatıldı. İHA

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir