‘Viraja biraz hızlı girdim bu hale geldim’

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Poşet Mahallesi Kaynar Mevkii’nde bugün öğle saatlerinde meydana gelen kazada Milas istikametine gitmekte olan 35 yaşındaki S.Z.’nin kullandığı 34 MRT 05 plakalı otomobil aşırı hız sebebiyle direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu yoldan çıkarak sağdaki kayalara çarpıp 2-3 takla attıktan sonrasında hurda halinde ters döndü.

BU ARAÇTAN SAĞ ÇIKMAK MUCİZE

Otomobilin arkasında bulunan sürücülerin durarak yardımına koştu S.Z. vatandaşların şaşkın bakışları içinde sürünerek kırılan camdan dışarı çıktı. Vaka yerine gelen polis ve kazayı gören vatandaşlar şoke oldu.

Önlerinde giden aracın birden yola çıkıp dağdaki kayalara çarptıktan sonrasında taklalar atıp ters döndüğünü belirten ve araçlarını durdurup desteğe gittiğini belirten Dursun Kılıç “Vasıta önümüzde gidiyordu, birden zikzak yaparak yoldan çıktı, kayalara çarptı takla attı, ters döndü. Biz içinde olanların bu hale ölmüş yada ağır yaralanmış olabileceğini düşünürken baktığımızda sürücünün kendi olanağı ile sürünerek dışarı çıktığını gördük, fazlaca mutlu olduk ve şaşırdık, bu kazadan sağ kurtulmak mucize “ dedi.

YAŞADIĞIMA ŞÜKÜR EDİYORUM

Vaka yerine gelen polislere kazayı özetleyen S.Z. ise “Viraja birazcık süratli girdim, sonrasında yoldan çıktım bu hale geldim, yaşadığıma şükür ediyorum” diye konuştu. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir