Ümit Özdağ: Otomatik tüfeğin kimlere dağıtıldığını açıklayın

Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ, parti genel merkezinde açıklamalarda bulunmuş oldu.

ÜLKEYİ YÖNETEN KADROLAR GAFLET, DELALET VE HATTA HIYANET İÇİNDEDİR

“Türk halkını uyarıyorum diyen Özdağ, Türk Devleti ve Türk milletini, FETÖ ve PKK’dan koruyamayan Ak Parti zihniyeti bugün ülkemizin 10 milyondan fazla sığınmacı ve kaçakla dolarak bir felakete gitmesine yol açmaktadır. İçişleri Bakanı başta olmak suretiyle ülkeyi yöneten kadrolar gaflet, delalet ve hatta hıyanet içindedir. Görevde tutulması ülke için ulusal güvenlik tehdidi haline gelmiştir” şeklinde konuştu.

BAKANLIK KOMPLOLARIN NE YAZIK Kİ MERKEZİ OLDU

İçişleri Bakanlığının kendisi hakkında kabahat duyurusunda bulunacağını hatırlatan Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

* Bu sabah İçişleri Bakanlığı benimle ilgili bir kabahat duyurusunda bulunacakları açıklamasını yapmış oldu. Bundan bir süre ilkin de benimle ilgili başka bir kabahat duyurusunda bulunacaklarını duyurmuşlardır.

* Türkiyenin iç güvenliğini sağlama mevzusunda görevli İçişleri Bakanlığı asla şüphesiz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin en mühim bakanlıklarının başlangıcında gelmektedir. Bu duyarlı bakanlık 20 yıldan bu yana Türk Devletine karşı kurulan iç ve dış komploları engellemek yerine komploların ne yazık ki merkezi olmuştur. 2002-2014 sürecinde FETÖ casusluk ve terör örgütünün en etkili olduğu bakanlıkların başlangıcında İçişleri Bakanlığı geliyor.

GÖÇ İDARESİ İL MÜDÜRLÜKLERİNDEKİ TORPİL ODALARINA NE KADAR İŞLEM YOLLADIN?

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı hakkında bir iddiayı dile getiren Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

* Bu açıklamayı icra eden İsmail Çataka da bir sözümüz var. İsmail Çatak, konuştuğumuz İçişleri Bakanlığıyla işi olan tüm avukatlar senden büyük övgüyle bahsediyorlar. Fazlaca iyi iş takip edeni yapıyorsun. Aldığın her işi sonuçlandırıyorsun.

* Göç İdaresi İl Müdürlüklerindeki torpil odalarına ne kadar işlem yolladın? Bugün benimle ilgili kabahat duyurusunda bulunacağını söyledin, etken terör kodu olanları havaalanlarından iyi mi ve ne karşılığında geri aldırdın ve ülkeye sokturdun?

OTOMATİK TÜFEĞİN KİMLERE, KİMLER TARAFINDAN DAĞITILDIĞINI AÇIKLASINLAR

Konya’da üretilen bir otomatik silahı göstererek İçişleri Bakanı Süleyman Asil ve bakanlık yetkililerine seslenen Özdağ Asil ve İçişleri Bakanlığı, Zafer Partisiyle savaşım edeceğine, Konyada üretilen otomatik tüfeğin kimlere, kimler tarafınca dağıtıldığını açıklasınlar. Yoksa biz açıklayacağız dedi.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.