Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yazılı ve sözlü imtihan yapılmaksızın ilanda belirtilen pozisyonlara nazaran 111 koruma ve güvenlik görevlisi ile 89 destek çalışanı (aşçı, temizlik görevlisi) sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alacak

Basın İlan Kurumu duyuru portalı duyuru.gov.tr web sitesinde gösterilen ilana nazaran; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Merkez ve Taşra teşkilatında çalıştırılmak suretiyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın ilgili maddeleri uyarınca istihdam edilmek suretiyle, 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü imtihan yapılmaksızın ilanda belirtilen pozisyonlara nazaran 111 koruma ve güvenlik görevlisi ile 89 destek çalışanı (aşçı, temizlik görevlisi) istihdam edecek.

Başvurular elektronik ortamda 25 Mayıs – 3 Haziran 2022 tarihleri içinde alınacak. Başvurmak isteyen adaylar, e-Devlet üstünden “Türkiye İş Kurumu – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti yada “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresinden başvurularını gerçekleştirecek.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir