Türk Hava Kurumu Üniversitesi akademik personel alıyor

Basın İlan Kurumu duyuru portalı duyuru.gov.tr web sitesinde gösterilen ilana nazaran; Üniversitemize; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği ile Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanı alınacaktır. Başvuruda bulunacak Öğretim Üyesi adayların, Türk Hava Kurumu Üniversitesi Öğretim Elemanı Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen atama kriterlerini sağlamaları ve bu tarz şeyleri sağladıklarını müracaat dilekçelerinde beyan etmeleri gerekmektedir.

Adayların Üniversitemiz İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen yada posta kanalıyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir. İlanda belirtilen şartları taşımayan ve süresi içinde başvurmayan, posta aracılığı ile meydana getirilen başvuruların gecikmesi durumunda adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir