Tekirdağ’da indirim izdihamı: Birbirleriyle yarıştılar

Tekirdağ’da yeni oluşturulan mağazada açılışa hususi uygulanan indirim izdihama niçin oldu. Vatandaşlar indirimli ürünleri alabilmek için birbiriyle yarışırken, indirimli halılar kapanın elinde kaldı.

Tekirdağ’da indirim izdihamı: Birbirleriyle yarıştılar

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde açılışı meydana gelen ve ağırlıklı olarak ev eşyalarının satılmış olduğu mağazada, ilk güne hususi tüm ürünlerde yüzde ellinin üstünde indirim uygulandı. İndirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar açılışa yoğun ilgi gösterdi.

Mağazada halıların elli liradan satılacağını haber alan vatandaşlar, mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Mağaza önüne getirilen araçtan satışı meydana getirilen halıları almak isteyen vatandaşlar, halıları havada kaptı.

Müşteriler mağaza içinde birbiriyle yarışırken, içeride de kalabalıklık yaşanmasına niçin oldu. Yoğunluğa tanık olan vatandaşlar ise ‘parasız sanıyorlar galiba’ diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Mutfak eşyalarından tekstil ürünlerine kadar birçok üründe uygulanan büyük indirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar mağaza içerisini doldururken, mağaza çalışanları paketlemeye yetişemedi. Mağazadaki indirim kampanyasının 1 hafta süreceği öğrenildi. (İHA)

Çorum'da mağazada indirim izdihamı İlginizi Çekebilir Çorum’da mağazada indirim izdihamı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir