Sosyal medyadan tepki gösterdiği uyuşturucu ticaretinden tutuklandı – Sözcü

Kütahya’da polisin ihtarına uymayıp kaçmaya çalışırken yakalanan Şenol Dev gibi’ın (45) aracı ile evinde meydana getirilen aramada 115,7 gram metamfetamin ile uyuşturucu hap ele geçirildi. Gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu madde ticareti suçlamasıyla tutuklanan Kocamanın toplumsal medyada uyuşturucu satıcılarına tepki gösterip, “Uyuşturucu satan ne kadar onursuz var ise, alayı vatan haini” diye paylaşımlarda bulunmuş olduğu ortaya çıktı.

Sosyal medyadan tepki gösterdiği uyuşturucu ticaretinden tutuklandı

Gaybiefendi Mahallesinde denetim meydana getiren Kütahya Güvenlik Müdürlüğü Yunus timleri, şüphelendikleri Şenol Dev gibi’ın otomobilini durdurmak istedi. Dur ihtarına uymayıp kaçan Dev gibi kısa bir süre sonrasında yakalandı. Şüpheli Kocamanın evinde ve aracında meydana getirilen aramalarda 115,7 gram metamfetamin ile 4 tane uyuşturucu hap ele geçirildi.

Geçirildiği sıhhat kontrolünün peşinden gözaltına alınan Dev gibi, Kütahya Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Savaşım Şubesi ekiplerince alınan ifadesinin peşinden uyuşturucu yada uyarıcı madde yapım ve ticareti suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun peşinden Barış Ceza Hakimliğine sevk edilen Dev gibi, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Evli ve 4 çocuk babası Dev gibi’ın toplumsal medya hesaplarında uyuşturucu satışına tepki göstererek, “Uyuşturucu ile savaşım konferansla değil, operasyonla olur. Uyuşturucu satan ne kadar onursuz var ise alayı onursuz, vatan haini. Kütahya’da uyuşturucu satan şerefsizlere yönelik operasyonlarından dolayı güvenlik personelini kutluyorum” yazılı paylaşımlarda bulunmuş olduğu ortaya çıktı. Soruşturma sürüyor. DHA

Uyuşturucu satıcısını dövmesi yakalattı İlginizi Çekebilir Uyuşturucu satıcısını dövmesi yakalattı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir