Sokak ortasında silahlı çatışma: 1 ölü, 2 yaralı

Vaka, saat 22.30 sıralarında merkez Yüreğir ilçesi Karacaoğlan Mahallesinde meydana geldi. Husumetli oldukları öne sürülen iki grup içinde sokak ortasında başlamış olan münakaşa, kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü.

SİLAHLAR ÇEKİLDİ

İki tarafın tabancalarla birbirlerine ateş açtıkları çatışmada, Özkan Ak sol koltuk altından, Selçuk A. ve Mazlum K. ise bacaklarından yaralandı. Çevredekilerin suç duyurusu üstüne vaka yerine polis ve sıhhat ekibi sevk edildi.

Yaralılar, vaka gelen ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere sevk edildi. Koltuk altına isabet eden kurşunla ağır yaralanan Özkan A., doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı. Tedavisi devam eden Selçuk A. ve Muzlum K.nın dirimsel tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Silahlı kavga ile ilgili fazlaca sayıda kişiyi gözaltına alan polis, soruşturmaya fazlaca yönlü olarak devam ediyor. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir