Sokağa çıktı, önüne geleni bıçakladı

Vaka, Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Bulvarında saat 18.00 sıralarında meydana geldi.

Z.V.P. (21) isminde şahıs, iddiaya nazaran yoldan geçen vatandaşlardan para istedi. Esnaflardan da para isteyen genç son girmiş olduğu dükkandan da reddedilince bıçağını çıkartarak dükkandaki tüm müşterilere çıkması icap ettiğini söylemiş oldu.

BOĞAZINDAN BIÇAKLADI

Dükkan sahibi ile sözlü münakaşa yaşayan gözü dönmüş kişi aniden dükkan sahibi A.G.yi boğazından bıçakladı.

VATANDAŞLARA DA SALDIRDI

Dükkanda çalışan bir başka şahıs olan A.G.yi de göğsünden bıçaklayan saldırgan dışarı çıkarak vatandaşlara hücum etti. Esnafların sopa ile müdahale etmek istediği şüpheli ondan sonra Y.D., M.K. ve A.T.yi de bıçaklayarak kaçmak istedi.

GÖZALTINA ALINDI

Polisin kısa süre içinde müdahale etmiş olduğu şüpheli Z.V.P. takımlar tarafınca etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Bir polis ise kargaşa esnasında elinden yaralandı. Vaka yerine fazlaca sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.

Yaralılar ambulanslarla Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralıların dirimsel tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken vakayla ilgili soruşturma başlatıldı. İHA

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.