Sayan, 500 kişilik sahur verdi

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ile birlikte geçtiğimizde günlerde 700 gençle sahurda bir araya gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kahvaltı maliyeti ve müzikli program sebebiyle birçok eleştiri alarak gündeme gelmişti. Sayan, bu kez aynı mekanda 500 gençle tekrardan sahur programında bir araya geldi. Belediye Başkanı Savcı Sayan, eleştirenlerin Ağrılı gençleri yalnız terör ve huzursuzluk içinde gördüklerini ve eleştirilere karşın devamlı birlik ve beraberlik içinde bu tür programlarda bir araya geleceklerini altını çizdi.

SOYLU:UMRUMUZDA DEĞİL

Telefon vasıtasıyla sahur programında gençlere seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Asil, birlik ve beraberlik içinde bir araya gelen geçenlerin ve kendilerinin gelen eleştirileri umursadıklarını belirterek, “Beraber ne kadar rahmet var ise birlik o denli bazılarını rahatsız ediyor. Geçen hafta verdiğiniz sahur hakikaten orada Ağrılı genç arkadaşlarımızın birlik içinde kendi değerlerimizi, bizlere öğretilenleri hatırlatan bir süreci ifade ediyordu. Fakat maalesef bunlardan bir haber olanlar, beraber oruca kalkmanın, beraber bir ibadetin başlangıcını paylaşmanın ne demek bulunduğunu hatırlamayanlar ve bunu istismar etmek isteyenlere buradan söylemek isterim ki Ağrı’da ki kardeşlerimizin asla umrunda değiller, bizim de asla umurumuzda değiller.”

SAYAN : KISKANANLAR ÇATLASIN

Düzenlenen sahur programında konuşan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, birlik ve beraberlik içinde meydana getirilen kahvaltıyı hazmedemediklerini, Ağrı’yı yalnız terör ve huzursuzlukla andıklarını söyleyerek, “İyi ki varsınız, iyi ki birlikteyiz. Bu şekilde güzel bir sahurda beraberiz. Bizi imrenenler çatlasın diyeceğim. Biz ne yaptık fazlaca merak ediyorum. Niye bu kadar üzerimize geldiler, niçin bu kadar küçümsediler, niçin bir sahuru bizlere fazlaca gördüler hakikaten anlamış değilim” dedi.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir