Sarıyer’de 10’uncu kattan düşen kadın öldü

Vaka saat 11.00 sıralarında Ayazağa Mahallesi 122 Sokaktaki binada meydana geldi. 10 kattan oluşan binanın 10. katında oturan Emine Aygün (60) evinin balkonundan düştü. Aygünü gören komşuları desteğe koştu.

Haber verilmesi üstüne vaka yerine sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. Sıhhat ekipleri Aygünü Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Emine Aygün, meydana getirilen müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Polis çevrede güvenlik önlemi alırken, vaka yeri araştırma ekibi olayın meydana geldiği evde ve kadının düşmüş olduğu yolda araştırma yaparak kanıt topladı.

Olayın meydana geldiği sokakta esnaf olan Hüseyin Yılmaz, Marketin kapısına çıktım, pat diye bir ses geldi. O sesle soluma baktım. Burada birisinin yattığını gördüm. Yanına gittim. Gözleri açıktı. Üstünü örttüm. Nabzına baktım, nabzı atıyordu. Ambulansı çağırdık. Oldukça temizlik yaptığını söylediler. Bir şeyi silkelerken dengesini kaybedip, düşmüş olabilir dedi. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.