Rus milyarder Abramov’un lüks yatı Bodrum’a demirledi

Rusya’da dünyanın en büyük çelik üreticilerinden kabul edilen Evraz Tüm ortaklık’in Yönetim Kurulu Başkanı ve 8 milyar dolarlık mal varlığına haiz evli ve üç çocuk babası Aleksander Abramov’a ilişkin olduğu belirtilen Cayman Adaları Bayraklı 80 metre uzunluğundaki Titan isminde lüks yat bugün akşam saatlerinde Bodrum’un Yalı Mahallesi Barbaros koyuna demirledi.

AKARYAKIT VE GIDA TAKVİYESİ YAPTI

Mısır’dan geldiği belirtilen ve iki gün ilkin Fethiye’de akaryakıt ve besin takviyesi yapmış olduğu malum Titan yatının Bodrum koylarında ne kadar kalacağı belirtilmedi. Ortalama 30 lüks odası, spor solunu, güvertede jakuzi, beyaz perde, plaj kulübü olan yat ilçede ilgi odağı oldu.

Aleksander Abramov’dan öncei Rus milyarder Roman Abramoviç’in My Solair isminde yatı Bodrum’un Yalıkavak koyuna, Eclipse isminde yatı da Fethiye’nin Göcek koylarına demirleyerek beklemeye başlamıştı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.