Özhaseki: Deniz Baykal yerli ve milli bir adamdı

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Yüreğir Kültür Merkezinde düzenlenen AKP Adana 97nci İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

Görüşmede konuşan Özhaseki, Okyanus ötesindeki Türkiyenin iyiliğini istemeyen, PKKnın Föyü örgütleyen ülkenin oklarının ucunda kim var bir düşünün. Avrupa Birliğinde Türkiye ve Müslüman düşmanı olan ülkelerin oklarında kim var bir düşünün. Tüm örgütlerin oklarının hedefinde Recep Tayyip Erdoğan var. Biz yakarma edeceğiz. Biz destekleyeceğiz ve 2023 senesinde inşallah tekrardan onu Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz ve vazifemizi yerine getirmiş olacağız. Ilkin 2023 Cumhurbaşkanlığında, 2024te Büyükşehir Belediyesinde zafer nasip esin diye yakarma ediyorum inşallah dedi.

DENİZ BAYKAL YERLİ VE MİLLİ BİR ADAMDI

Ana karşıcılık partisi CHPyi sert şekilde eleştiren Özhaseki, CHPde Deniz Baykaldan sonrasında eksen kayması bulunduğunu belirterek, Baykal, daha oldukca laiklik, cumhuriyetin temel sebepleri üstünden, Mustafa Kemal Atatürk ilke ve inkılapları üstünden bir eleştiri getirirdi. Onu götürdüler. Deniz Baykal, yerli ve ulusal bir adamdı. Onu yediler. Yerine her şeye uygun olan Kemal efendiyi getirdiler. Kim getirdi? FETÖ tezgah kurarak getirdi. Bant kumpasları yaparak getirdi. O ulaştıktan sonra partide düşünceler değişti ifadelerini kullandı.

HDPYE HANGİ BAKANLIĞI VERECEKSİNİZ?

Karşıcılık partilerinin Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun fikrinde bulunduğunu belirten Özhaseki, 6 tane parti bir araya gelmiş. Bir de 7nci parti varmış. Bunların Türkiyeye yapacakları bir şey yok. Bunlar 1 ay süresince nereye oturacaklarını karar veremeyen bir grup. Türkiyenin meseleleri karşısında asırlarca tartışırlar. Kafaya takmışlar. Bunlar gitsin de ne olursa olsun. Ne yapacaksınız? HDPye hangi bakanlığı vereceksiniz? İçişleri Bakanlığı uygun mu? Ulusal Müdafa Bakanlığını verir misiniz? diye konuştu.

İHRACATTA REKORLAR KIRMAYA DEVAM ETTİK

AKP Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, pandemi sürecini iyi değerlendirdiklerini belirterek şu ifadeleri kullandı;

*Zor bir süreci geride bıraktık. Daha önceki danışma meclisimizde de ifade ettim. Pandemi tüm dünyada dengeleri değiştiren, her türlü mevzuda büyük değişimin, dönüşümün yaşandığı bir dönem.

*Allaha oldukca şükür sağlıkla ilgili 20 senelik yaptığımız yatırımlar yardımıyla, bu manada ülkemiz hakkaten yüzünün akıyla sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, tüm emek veren her insanın gayretleriyle bu süreci sıhhatli şekilde atlattık.

*Çiftçilerimiz üretmeye devam etti. Sanayicilerimiz üretmeye devam etti. Bu yüzden hem iktisat anlamında dünyada büyüyen iki ülkeden birisi olduk.

*Diğer yanda da ihracatta rekorlar kırmaya devam ettik. Fazlaca şükür. Ülkemizin yirmi senelik yapmış olduğu yatırımlar da bu süreci hasarsız şekilde atlatmamıza oldukca büyük katkı sağlamış oldu (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.