Otobüs yolcusu, akaryakıt istasyonunda doğum yaptı – Sözcü

İstanbul’dan Yalova’ya otobüs ile seyahat meydana getiren hamile kadının sancıları artınca doğumu, 112 acil servis ekipleri tarafınca akaryakıt istasyonunda gerçekleştirildi.

Otobüs yolcusu, akaryakıt istasyonunda doğum yaptı

Alınan bilgiye bakılırsa, İstanbul’dan Yalova’nın Termal ilçesine otobüs ile giden eden 25 yaşındaki hamile hanım H.Ş’nin sancıları seyahat esnasında arttı.

Yaşanmış olan durum üstüne otobüs şoförü Çiftlikköy ilçesi Taşköprü beldesindeki bir akaryakıt istasyonuna girdi. Durum 112 acil servis ekiplerine bildirildi. Akaryakıt istasyonuna Altınova ilçesi Tavşanlı beldesinden ambulans sevk edildi.

İSTASYONDA DOĞUM YAPTI

112’de görevli sıhhat ekipleri Komuta Denetim Merkezi Hekimi Dr. Enes Önerdir’in yönlendirilmeleri ile doğum gerçekleştirmiş oldu.

İlk kez doğum meydana getiren anne ve kız bebeği sonrasında ambulansla Yalova Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Anne ve bebeğinin sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi. İHA

Bıçaklanarak öldürülen Asya, doğum gününde toprağa verildi İlginizi Çekebilir Bıçaklanarak öldürülen Asya, doğum gününde toprağa verildi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.