Öldürülen Şeyma’nın babası: Benim ciğerim yandı, başka ciğerler yanmasın

Kırşehirde 25 Martta yitik başvurusu yapıldıktan 3 gün sonrasında cansız bedeni Kızılırmak Nehrinin kıyısına vuran Şeyma Demir ile halen bulunamayan adam arkadaşı Hasan Aydoğan için yürüyüş etkinliği düzenlendi.

Yürüyüşe Şeyma Demirin babası Vedat Demir de katıldı. Yürüyüşte cinayetleri itiraf eden Kırşehir Belediyesi güvenlik görevlileri Şefik Ekici ve Sami Aydoğana tepki yayınlandı.

Kırşehir Valiliğine yürüyen kalabalık grup, Vali İbrahim Akın ile görüştü. Şeyma Demirin babası Vedat Demir, Benim canım yandı, ciğerim yandı. Asla kimsenin canı, ciğeri yanmasın. Hakkaniyet istiyoruz. Bu kişilerin en ağır cezayı almalarını istiyoruz. İdam istiyoruz. Biz çocuklarımızı dışarı çıkaramayacak mıyız? Okula gitmeyecek m i? 3-5 dost toplanıp bir bölgelere piknik halletmeye gitmeyecek mi? Benim ciğerim yandı, başka ciğerler yanmasın. Ihtiyaç duyulan cezalar verilsin diye konuştu. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.