Okul bahçesinde yakaladıkları eski damadı bıçaklayarak öldürdüler

Vaka, saat 14.30 sıralarında Gerede ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye gore, eşinden boşandıktan sonrasında aralarında husumet süregelen eski damat K.Ö. (22) ile kayınpederi C.D. ve kayınbiraderi F.D. sokak üstünde karşılaştı. C.D. ve F.D.’nin ellerinde bıçak bulunduğunu gören K.Ö. kaçarak Gerede Sanayi Meslek Lisesi’nin bahçesine girdi.

K.Ö.’yü okul bahçesinde yakalayan baba ve oğlu eski damatlarını bıçaklayarak yaraladı. İhbar üstüne vaka yerine 112 Sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. Almış olduğu bıçak darbeleri ile ağır yaralanan K.Ö. vaka yerinde meydana getirilen ilk müdahalesinin arkasından Gerede İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. K.Ö., hastanede meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Vakaya karışan F.D. polis ekipleri tarafınca gözaltına alınırken, dövüşte hafifçe şekilde yaralanan C.D. ise sıhhat ekiplerinin ilk müdahalesinin arkasından polis ekiplerinin nezarete altında Gerede Devlet Hastanesine kaldırıldı. Vakayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.