Ne yangın ne duman onları alışverişten vazgeçiremedi

Vaka, Cumhuriyet Mahallesi Kadınana Caddesi üstündeki 6 kattan oluşan binanın en üst katındaki dairede meydana geldi. Edinilen bilgilere bakılırsa, dairenin mutfak kısmında elektrik kontağından dolayı yangın çıktı.

1 SAATLİK MÜDAHALEYLE SÖNDÜRÜLDÜ

Kısa sürede büyüyen yangın evin öteki kısımları ile çatısına sıçradı. Duman ve alevleri gören çevredekiler ise itfaiyeyi arayarak yardım istedi. İhbar üstüne bölgeye oldukça sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Yangın bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin ortalama 1 saatlik müdahalesi sonrası söndürüldü.

ALIŞVERİŞE DEVAM ETTİLER

Yangın söndürme emek harcamaları esnasında alevlerin yükseldiği binanın en alt katındaki dükkanlarda vatandaşların alışverişlerine devam etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Polis ekipleri ise vatandaşların vaka yerine çekilen güvenlik şeridinin içine girmemesi için uzun süre uğraş verdi. Yangının çıkış sebebiyle ilgili araştırma başlatıldı. İHA

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.