Maket bıçaklı saldırgan için eski eşi uzaklaştırma kararı aldırmış

Vaka, dün akşam Kepez ilçesi Erenköy Mahallesi 4873 Sokaktaki 3 kattan oluşan apartmanın 2nci katındaki dairede meydana geldi. Abdullahrezzak Aydın, iddiaya gore, 11 ay ilkin boşandığı Meral Demir Feslinin yanına, 2 çocuğunu görmeye gitti. Bir süre evde kalan Aydın ile Meral Demir Feslinin 10 gün ilkin evlendirilmiş olduğu Erden Fesli içinde münakaşa çıktı. Münakaşa büyüyünce Aydın, 2 çocuğunu komşuya bırakarak eve geri döndü.

KAPIYI KİLİTLEYİP MAKET BIÇAĞIYLA SALDIRDI

Kapıyı içeriden kilitleyen Abdullahrezzak Aydın, yanında getirmiş olduğu maket bıçağı ile hem eski eşini hem de Erden Fesliyi çeşitli yerlerinden yaraladı. Çığlıkları duyan komşular, 112 Acil Davet Merkezine haber verdi. İhbarın peşinden bölgeye sıhhat, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Takımlar, güçlükle dairenin kapısına açıp içeri girdi. Kanlar içinde bulunan Fesli çifti, ilk müdahalenin peşinden ambulanslarla hastaneye götürüldü, Aydın da gözaltına alındı.

KAPIYI AÇMAMLA BOĞAZIMI KESTİ

Hastanede tedavisi devam eden Meral Demir Fesli, polise verdiği ilk ifadesinde, eski eşi hakkında 9 aydır uzaklaştırma sonucu bulunduğunu belirterek, Eski eşim, beni ve kocamı öldürmekle tehdit ediyordu. Haber gönderip, evlatları görmeye geleceğini söylemiş. Söylediği şeklinde gelip, kapıyı çaldı. Kapıyı açmam ile birlikte boğazımı ve çeşitli yerlerimi maket bıçağıyla kesti sonrasında kapıyı kilitleyip, eşimi de yaraladı dedi.

Polisteki sorgusu devam eden Abdullahrezzak Aydının ise işlemlerin peşinden adliyeye sevk edileceği açıklandı. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir