Kuzenlerin ‘müzikçalar’ kavgası cinayetle bitti

Vaka, dün saat 10.30 sıralarında Silivri Piri Paşa Mahallesinde bulunan bir restoranın önünde yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, Cumaziye D., iki arkadaşıyla kahvaltı yaparken, kuzeni Reytan T. restorana geldi. Reyhan T. ödünç verdiği müzikçalarını geri almak istediğini söylemiş oldu. Kuzenler içinde restoranda başlamış olan münakaşa kısa sürede kavgaya dönüştü. Restoran çalışanları araya girerek iki kuzeni dışarı çıkardı.

ÜZERİNE KOŞTU, BIÇAKLADI

Restoranda başlamış olan kavga, dışarıda da devam etti. Cumaziye D. kuzeninin üstüne koşarken Reyhan T., cebinden çıkardığı bıçakla hücum etti. Vaka yerinden kaçan Reyhan T.yi, Cumaziye D.nin arkadaşları yakalamaya çalıştı. Cumaziye D., bıçaklandıktan sonrasında kalkıp yürümeye çalıştı sadece, ayakta kalamadı.

Vaka yerine gelen sıhhat ekipleri, yaralanan kızı hastaneye kaldırdı. Cumaziye D., meydana getirilen tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi. Kuzenini bıçaklayan Reyhan T., ise polis ekiplerinin çalışmasıyla yakalandı. Rayhan T.nin emniyetteki işlemlerinin devam etmiş olduğu öğrenildi. Restoranda başlamış olan talihsiz vaka güvenlik kamerasına da yansıdı.

BİR ANDA YERE DÜŞTÜ

Yaşananları özetleyen restoran çalışanı Hüseyin Genç, Üç kız çorba içmeye geldi. Çorbayı bitirmek üzerelerken, yanlarına bir kız daha geldi, münakaşaya başladılar. Kavgayı ayırmak için araya girdik, Burası kavga etme yeri değil diye uyardık. Buradan ayrıldılar, karşı tarafa geçtiler. Orada da kavga etmişler. Sonrasında kızlardan biri ansızın yere düştü, ben de 112yi aradım dedi. Vakayla ilgili soruşturma sürüyor.  (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir