Küçük Mahra’nın cenazesi gözyaşları arasında alındı

Vaka, Serik ilçesine bağlı Belek Mahallesi’nde 5 Mart Cumartesi günü sabah saatlerinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye bakılırsa, bahçeye inmek için evden dışarı çıkan 9 yaşındaki Mahra Melin Pınar, boş bir araziye ulaştığında başıboş köpeklerin kendini kovaladığını görünce yola fırladı.

O esnada İrfan Yayla’nın kullandığı kamyonun tekerleği, Mahra’nın sağ bacağının üstünden geçti. Vakası fark eden kamyon şoförü araçtan indi ve yaralanan ufak kızın yanına gitti.

Çevredekilerin yardımıyla sıhhat ve polis ekiplerine haber verildi. Sıhhat ekiplerinin ilk müdahalesinin peşinden, yaralı ufak kız ambulansla Antalya’ya sevk edildi.

GÖZÜ YAŞLI ANNEYİ YAKINLARI TESELLİ ETTİ

Hastaneye sevkinden kısa bir süre sonrasında bacağı kesilen ve 23 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Mahra, dün yaşamını yitirdi.

Cenaze ise işlemlerin peşinden Adli Tıp Kurumu morguna getirildi. Sabah saatlerinde anne Derya Pınar ve baba Murat Pınar geldi.

Kızının cenazesini almaya gelen anne gözyaşlarını tutamayarak, yakınlarının desteğiyle güçlükle ayakta durdu.

Cenaze Belek Mezarlığında toprağa verilmek suretiyle aileye teslim edildi. Baba ise kızını bir an olsun yalnız bırakmayarak cenaze aracının ön koltuğuna oturdu. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir