Köpeklerden kaçarken düştü, dalağı parçalandı

Vaka, 5 Mayısta Buharaevler Mahallesi, 5. Caddede meydana geldi. Başıboş köpeklerden kaçmaya çalışan 8. derslik talebesi Metehan Üresin, dengesini kaybedince refüje takılıp sert şekilde zemine düştü.

İhbarla gelen sıhhat ekiplerince Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Üresinin düşmeye bağlı dalağının parçalandığı belirlendi. Operasyon geçiren Üresinin yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Metehan Üresinin yaşamsal tehlikeyi kurtulduğu bildirildi.

ÖNLEM ALINMASINI İSTİYORUZ

Başıboş köpekler için tedbir alınmasını isteyen baba Arslan Üresin, Köpeklerden korkup, kaçmak istemiş. Bu sırada sert şekilde düşmüş. Doktorunun anlattığına gore, yere oldukca sert düşmüş olduğu için dalağı parçalanmış. Çocuğum, büyük bir sorun yaşıyor. Oğlumun şu an için yaşamsal tehlikesi bulunmuyor. Bunların olmasını elbet istemezdik, başka canlar yanmasın. Elbet köpeklerinin de yaşam hakları var fakat tedbir alınmasını istiyoruz dedi. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir