Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na: Yürekten kutluyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbula geldi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile beraber Dudullu Bostancı Metrosunun kontrol sürüşüne katılan Kılıçdaroğluna CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da birlikte rol aldı.

Çekmeköy Rahmi Demir Şehir Ormanı ve Anadolu Hisarında araştırmalarda bulunan Kılıçdaroğlu cumartesi günü de Süleymaniye ve Yerebatan Sarnıcını ziyaret edecek.

İSTANBULLULARA HİZMET ETMENİN GÜZELLİĞİNİ YAŞIYORUZ

Anadolu Hisarındaki incelemeleri esnasında kısa bir basın açıklaması icra eden Kılıçdaroğlu, şunları söylemiş oldu:

*Tüm engellemelere karşın belediye başkanımız engelleri aşıp, İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Hepinizin huzurunda kendisini yürekten kutluyorum.

*Başarısı kendisinin bireysel başarısı değil, başarı İstanbulun başarısı. İstanbulun ciddi bir zamanı dokusu var. Bu zamanı dokuyu ortaya çıkarmak için de muhteşem çaba harcıyor.

*Orada da bazı engellemeler var. Fakat ne olursa olsun tüm engelleri aşıp, İstanbullulara hizmet etmenin güzelliğini yaşıyoruz hep birlikte. Ben de bir bahar gününde buna şahit oldum.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.