Kendisini polis olarak tanıtan bekçi, 2 kişiyi silahla yaraladı

Vaka, merkez Çukurova ilçesine bağlı Karslılar Mahallesinde saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Kapalı olan bir restoranın gece bekçisi C.O., iş yerinin önünde bir otomobilin durduğunu fark etti. C.O., elinde polis telsiziyle aracın yanına gidip içindeki B.T. ve H.C.G.ye kendisini polis olarak tanıttı.Peşinden C.O., iddiaya nazaran, vasıta içindeki B.T. ve H.C.G.ye Gitmezseniz sizi aldırırım dedi.

Bunun üstüne restorana geri dönen C.O., otomobilin halen gitmediğini görünce bu kez pompalı tüfeğiyle dışarıya çıkıp, araca ateş açtı. Otomobildeki B.T. ve H.C.G., kollarına isabet eden saçmalarla hafifçe şekilde yaralandı. İhbar üstüne vaka yerine sevk edilen polis, C.O.yu vakada kullandığı silahla beraber gözaltına aldı. Gözaltına alınan C.O., karakola götürülürken, yaralılar ise ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların dirimsel tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polis, vakayla ilgili soruşturma başlattı. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.