Kavgada şüpheli şahıstan çıkan kimlik dikkat çekti

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir’in Torbalı ilçesinde kavga eden iki şahsa müdahale eden polis ekiplerinin, şüpheli şahıslardan birinde “Türkiye Devlet Fedaileri” kimliği bulduğunu söylemiş oldu.

Murat Bakan’ın paylaşmış olduğu kimlikte Cumhurbaşkanlığı forsunun olması dikkat çekti.

CHPli Murat Bakan, yaşanmış olan vakayla ilgili şu görüşleri paylaştı:

PARAMİLİTER GRUPLAR

Türkiye’de paramiliter gruplar var derken boşuna söylemiyoruz. SADAT, Halkın Hususi Harekatı, Ak Gençlik Ocakları, Hususi Harekat Derneği derken şimdi de Türkiye Devlet Fedaileri denilen yapılanma ortaya çıktı.

Bugün Torbalı’da kavga eden iki şahsa müdahale eden polis ekipleri şahıslardan birinde bu kimliği buluyor. Şimdi de kendisine devlet fedaisi diyen, demekle kalmayıp cebinde bu kimliği taşıyan kimliğin üstünde Cumhurbaşkanlığı forsu olan insanlarla aynı sokaklarda geziyoruz.

TÜRKİYE SUÇ ÖRGÜTLERİ CENNETİ OLDU

Altı senedir İçişleri Bakanlığını yürüten kişi döneminde Türkiye kabahat örgütleri cenneti oldu. Üstelik bu yapılanmalar açık açık etkinlik gösteriyor. Devlet Görevlisi izlenimi veren, üniforma giyen, CB forsu kullanan, cebinde kimlik taşıyan derneklerden bahsediyorum.

Bunlar buzdağının görünen kısmı, ne SADAT, ne Hizbullah, ne bilmiyorum ne ocakları asla farketmez kapınıza gelmeye sizi deşifre etmeye devam edeceğiz. Seçimlerden sonrasında Türkiye’yi kabahat örgütlerinden de, iktidarın paramiliter yapılarından da temizleyeceğiz.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir