Karamollaoğlu: Mağduriyetler bir an evvel giderilmeli

Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş oldu. Avrupada yaşayan vatandaşların problemlerine değinen Karamollaoğlu şu ifadeleri kullandı;

*Haftasonu bir takım program için emek verme arkadaşlarımızla birlikte Almanyadaydık. Teşkilat mensuplarımızla ve Avrupadaki vatandaşlarımızla bir araya gelmiş olarak sorunlarını, talep ve beklentilerini kendilerinden dinledik. Maalesef senelerdir dikkatsizlik ve göz ardı edilen problemler var.

SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

*Bu mevzularda ilgili ülkelerle karşılıklı olarak ve yurttaşlarımızın lehine lüzumlu anlaşmalar yapılmalı, prosedür ve mevzuatlar açık, net ve kolay uygulanabilir olacak şekilde tekrardan gözden geçirilmeli; Avrupadaki yurttaşlarımızın mağduriyetleri bir an evvel giderilmelidir.

*Bugün 3 milyonu Almanya’da olmak suretiyle Avrupa genelinde sayıları 5 milyonu aşan yurttaşlarımız sahipsiz ve kimsesiz değildir!

*Biz Mutluluk Partisi olarak Avrupadaki yurttaşlarımızın bu haklı taleplerinde yanındayız ve çözüme kavuşana dek sürecin takip edeni olacağız.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir