Karamollaoğlu: Adeta ekonomik pandemi ile karşı karşıyayız

Mutluluk Partisi lideri Karamollaoğlu, “Kapanma döneminden sonrasında şimdi de kapatma sürecini yaşıyoruz. ‘Ekonomik pandemi’ ile karşı karşıyayız adeta” çıkışında bulunarak iktidara yüklendi. Karamollaoğlu, “Hükümet ise gözünü, kulağını kapatmış; ya da daha vahimi görmezden, duymazdan geliyor” dedi.

Karamollaoğlu: Adeta ekonomik pandemi ile karşı karşıyayız

Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ülkenin içinde bulunmuş olduğu durumu ‘ekonomik pandemi’ diye özetleyerek iktidara eleştirilerde bulunmuş oldu.

“HÜKÜMET GÖZÜNÜ KULAĞINI KAPATMIŞ…”

Toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

*Kapanma döneminden sonrasında şimdi de kapatma sürecini yaşıyoruz. ‘Ekonomik pandemi’ ile karşı karşıyayız adeta! Evde vatandaşımız kombisini kapatıyor. Esnafımız kepenk kapatıyor. Dolmuş, otobüs ve taksi şoförlerimiz kontak kapatıyor; kapatmak zorunda kalıyor…

*Hükümet ise gözünü, kulağını kapatmış; ya da daha vahimi görmezden, duymazdan geliyor. Oysa, yaşam pahalılığına karşı virüsle savaşım eder benzer biçimde ciddiyetle önlem alınması gerekir. Gelinen noktada, ilk olarak ‘oynak ölçü sistemi’ derhal tekrardan hayata geçirilmelidir.

Ünlü CEO uyardı: Ekonomi için pandemiden bile kötü olacak İlginizi Çekebilir Meşhur CEO uyardı: Iktisat için pandemiden bile fena olacak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir