‘Kamu malına kendi malı gibi çökmüşler’

İzmit Belediye Başkanı CHPli Fatma Kaplan Özgürlük, Cumhuriyet Parkı Yenileme Projesiyle ilgili basın toplantısı düzenledi.

BUGÜN HALA GERİ ALAMIYORUZ

AKP’lilerin mertçe bir harp yürütmediğini ifade eden Özgürlük, “Toplumsal tesislerimiz birilerini rahatsız ediyor ve iyi mi engel olacaklarını düşünüyorlar. Bu mertçe değil. Mertçe bir harp yürütmüyorlar. Kanunları, tüm kurumları tabanca olarak kullanarak ve kamu malına çökerek yapıyorlar. O süre üç kuruşa işletmeye verdikleri bazı bölgeleri bugün hala geri alamıyoruz dedi.

“KAMU MALINA ÇÖKMÜŞLER”

Özgürlük, Resmen kamu malına çökülmüş durumda. Mahkemeyle uğraşıyoruz, kurumlarla uğraşıyoruz. Kurumların kapısında yatıyoruz. Bakanlıkların kapısında yatıyoruz. Resmen kamu malını baba malı benzer biçimde yapmışlar. Birileri hazzı şekilde kullanıyor. İşte bizim mücadelemiz bu. Biz başkanlar geçiciyiz. Bu mal, bu imkânlar halkındır. Halkın buralardan tereddütsüz bir halde kamu itimatı içinde, belediye güvencesi içinde uygun ve kaliteli hizmeti almak istemesi en organik hakkıdır ifadelerini kullandı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.