Kadın sürücü dehşet saçtı! Yol kesip otomobilin camlarını kırdılar – Sözcü

Küçükçekmece’de, trafikte yol verme tartışmasında iki hanım, otomobilleriyle önünü kestikleri hanım sürücünün otomobiline tekmeler savurup, camlarını kırdı. Saldırıya uğrayan hanım sürücü o anları cep telefonu kamerasına kaydetti.

Kadın sürücü dehşet saçtı! Yol kesip otomobilin camlarını kırdılar

Vaka, 13 Nisan Çarşamba günü öğle saatlerinde Küçükçekmece Halkalı Mahallesi’nde bir caddede yaşandı. İddiaya gore, otomobiliyle seyir halinde olan hanım, yolu kapattıkları sebebi öne sürülerek önündeki kişilere korna çaldı. Yolun açılmasıyla hanım aracıyla uzaklaşırken, korna çaldırmış olduğu iki hanım otomobilleriyle takibe başladı.

Bayanlar otomobilleriyle önünü kestikleri kadının otomobiline saldırmaya başladı. Bayanlar, otomobilin cam ve aynalarını kırıp, tekmeler savurdu. Bayanlar çevredekilerin müdahalesiyle araçlarına yine binip, uzaklaştı. Yaşananlar ise aracının içinde korku dolu anlamış olur yaşayan sürücünün cep telefonu kamerası ve çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Yaşamış olduğu korku dolu anların arkasından hanım sürücü, polis merkezine giderek suç duyurusunda bulundu. Polisler, saldırganları yakalayarak ifadelerini almak suretiyle karakola götürdü. Her iki hanım için de “Mala zarar verme” suçundan adli işlem başlatıldı. (DHA)

Trafikte tekme tokat yol verme kavgası! İlginizi Çekebilir Trafikte tekme tokat yol verme kavgası!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.