İstanbul’da sokak köpeğine vuran güvenlik görevlisi gözaltına alındı

Vaka Tuzlada bulunan sitede dün gece saatlerinde meydana geldi. Bir güvenlik görevlisi iddiaya nazaran site bahçesinden dışarı çıkarmak istediği sokak köpeğine elindeki cisimle onlarca kere vurdu ve tekmeledi.

Orada bulunan başka bir güvenlik görevlisi de yaşananları izledi. Darp edilen köpek acı içinde bağırdı. O anlamış olur bir site sakini tarafınca cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Görüntülerin toplumsal medyada yayınlanması üstüne polis ekipleri, güvenlik görevlisi E.Yyi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan E.Y adliyeye sevk edildi.

UMARIM BU SON OLUR

Köpekleri beslemeye gelen hayvansever Aydan Erdoğan, Tüm canlılara olan şiddete karşıyım. Şu sebeple canlıların hiçbiri bunu hak etmiyor. Hayvanlar hele asla hak etmiyor. Şu sebeple onlar seslerini duyuramayan canlılar. Onlar için kendini feda eden bir lokma ekmek için yolunu değiştirip döndüren insanoğlu var. Bu sertliği onaylamıyorum. Ihtiyaç duyulan yapıldığı için de oldukca teşekkür ediyorum. Ümit ederim bu son olur. Şimdi gördüm, birazcık ilkin gördüm. Oldukça üzüldüm. Hiçbir hayvan söylediğim benzer biçimde bunu hak etmiyor. Hiçbir canlı haketmiyor. Üzülüyorum zira niçin, canlı bilinci, canlı eğitimi eğer bizlere çocuk yaşta öğretilse hiçbir canlıya ziyanı verilmezdi. Güvenlik görevlisi adıyla bunu yapanı asla kabul edemeyeceğim dedi. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.