İstanbul’da bıçaklı taksici dehşeti: Çifti kovaladı

Vaka, önceki gün saat 23.30 sıralarında Kağıthane Çağlayan’da meydana geldi. İddiaya bakılırsa yabancı uyruklu çifti aldıktan sonrasında seyreden 34 TJE 80 plakalı ticari taksinin sürücüsü cadde üstünde durdu. Taksici ile ücret mevzusunda ihtilaf yaşamış olduğu çift içinde münakaşa çıktı. Münakaşanın büyümesi üstüne taksici, çifti araçtan indirdi.

SENİ BIÇAKLARIM

Devam eden dövüşte çift uzaklaşırken, taksici ağır küfürler ederek “seni bıçaklarım” diye tehditler savurdu. Öfkeden deliye dönen taksici, araçtan almış olduğu bıçakla bu kez de çiftin arkasından üstlerine yürüdü. Çiftin arkasından küfürler savurmaya devam eden bıçaklı taksiciyi, yanına yaklaşamayan vatandaşlar güçlükle sakinleştirdi.

ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

Elinde bıçakla bir süre daha dolaşan taksici arkasından aracına binerek uzaklaştı. Yabancı uyruklu çift ise korkuyla vaka yerinden ayrıldı. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Öte taraftan yaşanmış olan vakayla ilgili tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.  (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir