‘İnşallah kanserin aşısını LÖSEV bulacak’

LÖSEV İl Temsilciliğinin Zonguldakın Ereğli ilçesi Kırmacı Mahallesindeki bir restoranda verdiği iftara LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ezer, Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur, aileler ve evlatları katıldı.

Üstün Ezer, yapmış olduğu konuşmada LÖSEVle mücadeleye başladıklarında yüzde 20 oranında yakalanan tedavi başarılarını oluşturulan hastane, okul, annelere yönelik atölyelerle yüzde 94ler seviyesine yükselttiklerini söylemiş oldu.

Kanser araştırmalarına yönelik büyük bir enstitü kurarak çalışmalara başladıklarını belirten Ezer, şu şekilde konuştu:

* İnşallah kanserin aşısını yada kanserin fazlaca etkileyen bir molekülünü LÖSEV bulacak ve dünyaya biz tanıtacağız. Biliyorsunuz ki COVID virüsünün aşısını kanser ile uğraşan Biontech laboratuvarı buldu, tüm dünyaya aşıyı sattı.

* Kanser fena hücresini alıp, zayıflatıp vücuda verip aşısını yapmak için uğraşıyoruz. Bir de akıllı bir ilacımızı inşallah 2023te müjdelerle geleceğiz.

* Tüm gayemiz kanser icra eden etkenlerle ve kanserle savaşım etmek ve yüzde 100 başarı ile hiçbir çocuğumuzu hiçbir ailemizi kansere yenik düşürmemektir. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir