İkiz bebekleri olacaktı! Genç hemşireden kahreden haber

Vaka, Mansurdede Mahallesi 106 Sokak’ta bulunan 3 kattan oluşan apartmanın birinci katındaki dairede yaşandı. Edinilen bilgiye gore, işten evine dönen M.E.K, 9 aylık ikiz bebeğe hamile olan 30 yaşındaki hemşire eşi Luk Günenç Karapınar’ı bilinci kapalı halde buldu.

HASTANEYE KALDIRILDI

Eşinin durumu 112 Acil Davet Merkezine bildirmesi üstüne adrese sıhhat ekini sevk edildi. Genç hanım, ambulansla derhal Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Genç hemşire hastanede doktorların tüm müdahalelerine karşın karnındaki ikiz bebeğiyle beraber kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Cumhuriyet Savcılığı vakayla ilgili soruşturma başlatırken, vaka yeri araştırma ekibi de evde araştırma yapmış oldu. Doğumuna 15 gün kalmış olduğu ve gerilim ile şeker hastası olduğu öğrenilen genç kadının, Karaman Aile, Emek verme ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı huzurevinde hemşire olarak çalmış olduğu, geçtiğimiz ay da doğum iznine ayrılmış olduğu öğrenildi.

Genç kadının ölüm haberini alan yakınları büyük üzüntü yaşarken, vakayla ilgili soruşturma devam ediyor. İHA

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir