Hint düğünleri başladı, milyarderler Bodrum’a akın etti

Muğla’nın Bodrum ilçesinde pandemi sebebi ile iki yıl ara verilen Hint düğünleri organizasyonları bugün tekrardan başladı.

Dün sabah saatlerinde Bodrum’un Poşet Mahallesi’ndeki ultra lüks bir otele Hindistan’ın Yeni Delhi, Chandigarh, Jaypur, Ahmedabad, Chennai, Bombay ve  Kalküta kentlerinden gelen 300 Hintli milyarder bugün düzenlenen kına gününde renkli görüntülere sahne oldu.

Düğüne ek olarak İngiltere, Fransa, İtalya, Bahreyn, Dubai ve Doha’dan gelen konuklar da katıldı.

DAMADIN HER YERİNE KINA YAKTILAR

Hindistan’ın önde gelen iş insanlarından Aggarwal ailesinin Aastha Aggarwal ile gene milyarder Grover ailesinin oğlu Aryaman Grover’in 4 gün 4 gece sürecek düğün eğlenceleri bugün kına yakılması ile başladı.

Damat Aryaman Grover’in anne ve babası ile yakınlarını kına yaktığı törende damadın her yerine kınalar sürüldü, müzik eşliğinde dans edilirken, damadın başından yüzlerce çiçek yaprağı atıldı. Düğüne katılan Hintli milyarderler kucak dolusu dans etti eğlendi.

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI İLE YENİ BİR DESTİNASYON YARATIYORUZ

Organizasyonu üstüne alan Tay İstanbul Şirketi’nin yöneticisi Duygu Kuşkulu SÖZCÜ’ye yapmış olduğu açıklamada önümüzdeki üç hafta içinde gene yüzlerce Hintli zenginin katılacağı iki düğün organizasyonu daha gerçekleştireceklerini belirterek,

“Bu yıl Bodrum ve İstabul’da gene geniş Hint düğünleri organizasyonu yapmayı sürdüreceğiz. Pandemi sonrasında Hintli ailelerin devletimizde düğünlerini planlamaya başlamış olmanın gezim ve etkinlik sektörüne büyük moral olacağını düşünüyoruz.

Benzer organizasyonlar durgunluk periyodu geçiren Türk turizmi için hem moral hem de yeni bir destinasyon merkezi olacak.

Bu yaz Bodrum’da gerçekleşecek Hint düğünleri ile lokal esnafın da yüzü gülecek, Bodrum internasyonal düğünler sektöründe daha da popüler olacak. Düğünler yalnız bulundukları otele değil onlarca sektöre ekonomik olarak katkıda bulunuyor” diye konuştu.

Düğün için Bodrum’a Antalya ve İstanbul’dan gelen; hususi tasarım ve dekor firmaları, çiçek firmaları Londra’dan gelen makyaj sanatçıları, eğlence firmaları, fotoğrafçılar ve yüzlerce vasıta ile hizmet verildi.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.