Hastaneye gitmemek için polis aracına kaza yaptırıp kaçmaya çalıştı

Edinilen bilgiye bakılırsa vaka merkez Çukurova ilçesi Turgut Özal Bulvarında meydana geldi. İddiaya bakılırsa Görkem Ö. isminde şahsın polis diretmesiyle Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine götürme sonucu çıktı. Görkem Ö. Fatih Polis Merkezinde görevli polis memurları Yakup M. Ve Kadir S. tarafınca araçla hastaneye götürülmek suretiyle yola çıktı.

Görkem Ö. vasıta Turgut Özal Bulvarına geldiği sırada sürücü polis memuru Yakup M.’ye arkasından sarılıp direksiyonu çevirmesi sonucu vasıta park halindeki bir araca çarparak kaza yapmış oldu. Kaza sonrası kişi firar etti. Yaralanan polisler derhal yardım isteyip bir taraftan da şahsı yakalamak için takibe başladı.

Kaçan kişi kısa sürede yakalandı. Yaralı polisler ise hastaneye kaldırıldı. Zanlının ilk ifadesi de hastaneye gitmemek için kaza yaptırdığını söylediği öğrenildi. Zanlı polis merkezine götürüldü. Kaza sonrası zanlının yakalanması ve yaşanmış olan telaş vatandaşlar tarafınca anbean görüntülendi. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.