F-18 pilotunun çektiği UFO görüntüleri gündem oldu

ABDde bir F-18 pilotunun 2015 senesinde çekmiş olduğu görüntüler ilk kez ortaya çıktı. F-18 pilotunun UFOlar ile ilgili gizli saklı kanıtlara haiz olduğu ve bu tarz şeyleri Kongreye ilettiği bildirildi.

Hükümet tarafınca piyasaya çıkan yeni belgelere bakılırsa, The Black Vault, 2015 senesinde Jacksonville, Florida civarlarında açıklanamayan hava vakası ile karşılaştı.

Deniz Kuvvetleri, daha yaygın olarak kullanılan tanımlanamayan uçan cisim (UFO) yerine, videolarda görülen nesneleri açıklanamayan hava vakaları (UAP) olarak adlandırmayı tercih ettiklerini altını çizdi.

Belgelerde, UAP ile karşılaşan şahıs, Senatörlere, başlangıçta uçağın bir eğitim tatbikatının parçası olduğuna inandığını ve bir düşman şeklinde ona kilitlendiğini söylemiş oldu.

ABD Birliği pilotları tarafınca 2014 ortası ile Mart 2015 içinde çekilen ve üç yıl ilkin New York Timesa sızdırılan ek fotoğraflar mevzuyu tekrardan gündeme taşımıştı.

2015 videolarında, donanma pilotlarının inanmadıklarını ifade ettikleri duyuluyor. Üç UFO videosunun tamamının Navy F/A-18 Super Hornets tarafınca çekilmiş olduğu aktarıldı.

Videolar, New York Timesın çabalarının yanı sıra Blink-182 ve Angels Airwaves gruplarının kurucusu ve baş vokalisti Tom Delonge tarafınca kurulan To The Stars Academynin çabalarıyla halka açıldı ve gösterildi.

Yeni gösterilen belgeler ek olarak, personelin pilotun vakalarla ilgili açıklamalarına oldukca açık bulunduğunu belirtiyor. UFOlarla ilk elden karşılaşmayan öteki iki deniz subayı da bilgilerini personele sunmuş olduğu açıklandı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.