Ev basan damat ve babasına meydan dayağı

Vaka, saat 21.00 sıralarında, Yeniimaret Mahallesi Belediye Evleri mevkisinde meydana geldi. Özgür Civanımın adı öğrenilemeyen eşi, çıkan münakaşanın arkasından bir süre ilkin evi terk edip babası Mehmet Özdemirin evine gitti.

EVİ BASTILAR

Bu yüzden iki aile içinde husumet oluştu. Özgür Civanım, bugün babası Mehmet Civanım ile beraber yanlarına aldıkları av tüfeğiyle aynı mahallede oturan kayınpederinin evini bastı. Taraflar içinde münakaşa çıktı.

Mehmet Civanım, av tüfeğiyle rastgele ateş açtı. Talih eseri yaralanan olmazken, Özdemirin yakınları ve komşuları Özgür Civanım ile babası Mehmet Civanıma hücum etti.

KALABALIĞIN ELİNDEN ZOR ALINDILAR

İhbar üstüne vaka yerine polis ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Baba ve oğlu, kalabalığın elinden güçlükle alındı. Bu sırada 2 polis memuru da arbedede hafifçe yaralandı.

Yaralı baba- oğul ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılarak tedaviye alındı. Polis memurlarına ise vaka yerinde ayakta müdahale edildi. Polis, vaka sonrası 3 kişiyi gözaltına aldı.

İl Güvenlik Müdürü Mustafa Alçalar da vaka yerine gelmiş olarak, informasyon aldı. Mahallede yeni bir vaka yaşanmaması için tedbir alındı. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir