Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!

Tuzlada 27 Nisan 2022 tarihinde polise başvuran Erdoğan Kahraman, oğlunun 26 Nisan tarihinde evinden ayrıldığını tekrar kendisinden haber alamadıklarını söyleyerek ihbarda bulunmuş oldu. Erdoğan Kahraman oğlunun hayatından kaygı ettiğini söylemiş oldu.

KAYIP ŞAHISLAR BÜRO AMİRLİĞİ SORUŞTURMA AÇTI 

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafınca vakayla ilgili soruşturma açıldı. Meydana getirilen araştırma sonucu 26 Nisan 2022 tarihinde evinden çıkan Uğur Kahramanın kayınpederinin otomobiline binmiş olduğu tespit edildi. Güvenlik kamera görüntülerinde Uğur Kahramanın eski kayınpederi ile otomobille uzaklaştığı görüldü.

Yitik olan Uğur Kahramanın ortalama 2 yıl ilkin boşandığı eşi Ezgi A.ın tekrardan evlendirilmiş olduğu eşinin Adıyamandaki evinde kendisini asarak intihar etmiş olduğu öğrenildi. Ezgi A.nın iki çocuğunun Erdoğan Kahramanın evinde kalmış olduğu belirlendi.

ESKİ KAYINPEDER GÖZALTINA ALINDI

Yitik Şahıslar Yazıhane Amirliğine bağlı takımlar meydana getirilen çalışmanın peşinden eski kayınpeder Hüseyin S.yi gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan Hüseyin S. başlangıçta her şeyi inkar etse de hemen sonra işlediği cinayeti itiraf etti. Poliste ifade veren şüpheli Hüseyin S. kızıyla ayrıldıktan sonrasında damadı ile torunlarını görebilmek için ilişkisini devam ettirdiği öğrenildi. Damadının sık sık torunlarını göstermemekle tehdit ettiğini söyleyen Hüseyin S., Beni torunlarımı göstermemekle tehdit edip, getir götür işlerini yapıyordu. Kızımdan geri kalan torunlarımı görmek için onun her türlü eziyetine katlandım. söylediği açıklandı.

OLAYI DETAYLARI İLE ANLATTI

Vaka günü eski damadının kendisini telefonla aradığını ve otomobille almasını istediğini özetleyen Hüseyin S. Onu otomobille aldım. Beraber Tuzla, Aydınlı Mahallesinde bulunan evime gittim. Orada aynı konulardan dolayı gene aramızda münakaşa çıktı. dedi.

CESEDİ VARİLE KOYDUM

Münakaşanın büyümesi üstüne eski damadının satması için verdiği tabancayı aldığını söyleyen Hüseyin S. Onu bir el başına ateş ederek öldürdüm. Sonrasında cesedi bir varilin içine koyarak kapağı kapattım. Oturduğum apartmanın bahçesinde bulunan müştemilata sakladım. dedi.

İÇİNDE CESET OLAN VARİLİ HURDACILARA TAŞITTIRMIŞ

Cinayetin peşinden eşinin fark etmemesi için evi temizlediğini, vakada kullandığı silahı parçalara ayırarak çeşitli bölgelere attığını söyleyen Hüseyin S.nin 5 gün sonrasında içinde ceset bulunan varili yoldan geçen hurdacılara para vererek taşıttığı ve Pendikte bulunan kendi anne ve babasının evine götürdüğünü anlattığı öğrenildi. Burada varili asla açmadan, binanın kullanılmayan asansör boşluğuna saklayan şüphelinin düzgüsel hayatına geri döndüğünü söylediği açıklandı.

POLİS CESEDİ BULDU

Polis şüphelinin ifadesi üstüne Pendikte bulunan adrese gittiğinde, apartman boşluğundaki varili ve içindeki cesedi buldu. Ceset incelemelerinin peşinden Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Aranan Şahıslar Yazıhane Amirliğinde işlemleri tamamlanan şüpheli Hüseyin S. adliyeye sevk edildi. Hüseyin S. çıkışta Kızımı öldüren, uyuşturucu ve fuhşa sürükleyen kişiydi. Cinayeti kızımın namusu, torunlarımın namusu için işledim. diye bağırdı. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir