Eşini ve iki çocuğunu öldürüp intihar etti! ‘Borcu vardı’ iddiası

Vaka, saat 18.30 sıralarınsa Beylikdüzünde yaşandı. Bülent Aktaş, 2 ve 7 yaşlarında 2 oğlu ve eşiyle beraber Yakuplu Mahallesi’nde yaşıyordu.

Bülent Aktaş bugün işe gitmeyince emek harcama arkadaşları telefonla Aktaşa ulaşmaya çalıştı. Sadece telefonla aramalarına karşın bir türlü ulaşamadılar. Bunun üstüne durum polise bildirildi. İlçe ekipleri adrese gidince zili çaldı sadece açan olmadı. Bunun üstüne kapı çilingir yardımıyla açıldı.

POLİS, ÇİFT VE ÇOCUKLARININ CESEDİYLE KARŞILAŞTI

Eve giren takımlar Bülent Aktaş, eşi Alınyazısı ve evlatları Mehmet Ali(7) ile Ömer Asil’in(2) cesetleriyle karşılaştı. Takımlar, Bülent Aktaş’ın yanında bir tabanca buldu.

Durum Asayiş Şube Müdürlüğüne de bildirildi. Katliam Ofis Amirliği ve Vaka Yeri İnceleme ekipleri adrese gönderildi. Meydana getirilen ilk araştırmalarda, Bülent Aktaş’ın eşini ve 2 çocuğunu öldürdükten sonrasında intihar etmiş olduğu tespiti yapılmış oldu.

BORCU VARDI İDDİASI

Cenazeler Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, Bülent Aktaş’ın bir süredir borcu olduğu, aracını sattığı babasından da 100 bin lira para almış olduğu öne sürüldü. Soruşturmanın sürdüğü açıklandı.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.