Erdoğan’dan pilotlara: 3’ün üzerinde olsaydı daha isabetli olmaz mıydı?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılışını yapmış olduğu Tokat Havalimanı’na iniş meydana getiren THY uçağının kokpitinden bir video paylaştı.

Erdoğan’dan pilotlara: 3’ün üzerinde olsaydı daha isabetli olmaz mıydı?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Tokat’ta yapımı tamamlanan Tokat Havalimanı ve yapımı tamamlanan öteki projelerin toplu açılış törenine katıldı.

Erdoğan, açılışını yapmış olduğu Tokat Havalimanı’na iniş meydana getiren uçağın kokpitinden bir video paylaştı.

PİSTİN UZUNLUĞUNU SORDU

Yeni açılışı meydana getirilen piste inen uçaktaki pilotlara pistin uzunluğunu soran Erdoğan, 2 bin 700 metre yanıtını aldıktan sonrasında “Aslına bakarsak 3’ün üstünde olsaydı daha isabetli olmaz mıydı?” diye sordu.

“İNİŞ KALKIŞLARA UYGUN”

Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı’ndan örnek veren pilotlar ise Erdoğan’a pistin uçakların iniş kalkışına uygun olduğu yanıtını verdiler.

Erdoğan paylaşmış olduğu videoya şu notu düştü;

“Bugün resmî açılışını gerçekleştirdiğimiz, şehrimizin geleceğinin sembollerinden biri olarak gördüğümüz yeni Tokat Havalimanı’nın Tokatlı yurttaşlarımıza, milletimize, ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını arzuluyorum.”

Erdoğan'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama: Henüz tam atlatamadım İlginizi Çekebilir Erdoğan’dan sıhhat durumuyla ilgili izahat: Hemen hemen tam atlatamadım

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.