Elon Musk’tan Putin’e sumolu gönderme

Elon Musk’ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i, teke tek düelloya çağırması tüm dünyada gündem olmuştu. Geri adım atmayan Musk, şimdi de sumo güreşi yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Elon Musk’tan Putin’e sumolu gönderme

SpaceX ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Ukrayna’yı işgal eden Rusya Devlet Başkanı Putin’e meydan okumaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter üstünden 69 yaşındaki Putin’e seslenen Musk, onu teke tek bir mücadeleye çağırmıştı. Meşhur milyarderin teklifine nazaran, kazanan şahıs Ukrayna’yı alacaktı.

Musk’ın tweet’ine beklediği şahıs cevap vermese de, kripto para platformu Binance CEO’su Changpeng Zhao, kendi hesabından bir tweet attı, “Kardeşim, normal olarak kazanmanı isterim fakat gerçek şu ki… (gülen emoji) …Kung fu videolarını görmedim” diye yazdı.

Bunun üstüne 50 yaşındaki Elon Musk, sumo güreşi yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve “Onu üzerimden atmayı başardım fakat bu sırtımdaki c5-c6 disklerinin zarar görmesine ve 8 senelik büyük bir sırt ağrısına mal oldu” dedi.

Elon Musk, Putin'e meydan okudu: Teke tek kapışalım İlginizi Çekebilir Elon Musk, Putin’e meydan okudu: Teke tek kapışalım Elon Musk daha Türkiye'ye gelmeden Starlink'e zam yaptı İlginizi Çekebilir Elon Musk daha Türkiye’ye gelmeden Starlink’e zam yapmış oldu Ruslar yaptırımları kripto ile mi delecek? Binance'dan Rusya açıklaması İlginizi Çekebilir Ruslar yaptırımları kripto ile mi delecek? Binance’dan Rusya açıklaması

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.