Ekrem İmamoğlu’ndan halka çağrı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı sebebiyle toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş oldu.

EN GÜZEL BAYRAM HEDİYESİ

Dayanışmaya dikkat çeken İmamoğlu halka çağrıda bulunarak, Her insana mutlu, rahat bir bayram temenni ediyorum. Ramazan ayı süresince paylaştığımız iftar sofralardaki benzer biçimde birliği, beraberliği ve dayanışmayı bayramda da devam ettirelim. Askıdan bir satmaca almak en güzel bayram hediyesi ifadelerini kullandı.

İmamoğlunun paylaşmış olduğu videoda ise şu ifadeler yer aldı;

*Bir ay süresince iftar sofralarında buluştuk. Dayanışmanın, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin tadını paylaştık.

* Devamlı bu güzel ayda olduğu benzer biçimde yardımlaşma, hoşgörü, sevgi ve saygı rehberimiz oldu. Yüce Allahtan iyilikler ve güzellikler diledik.

ASKIDA FATURAYI UNUTMAYIN

*Bu güzel ayda yaşadığımız bu tüm güzel duygular hep devam etsin istiyoruz. Dayanışma hep olsun. Askıda faturayı ihmal etmeyin. Tanrı ibadetlerinizi kabul etsin.

*Ramazan Bayramının tüm İslam elemine ve dünyaya başta sulh (oldukca ihtiyacımız var) sıhhat ve bolluk getirmesini yürekten temenni ediyorum.

*Uzun süre sonrasında pandemi bitti ve pandeminin olmadığı bir ortamda Ramazan Bayramını hep beraber algı edeceğiz.

*Benzeri olmayan zamanların, o güzel bayramların tadını ve coşkusunu bir kez daha yaşayacağımızı umut ediyorum. Ailenizle beraber hepinize rahat bir bayram temenni ediyorum.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir