Diyarbakır’da iki aile arasında kavga: 1’i ağır 13 yaralı

Vaka, akşam saatlerinde Çınar ilçesi kırsal Beşpınar Mahallesinde meydana geldi. İddiaya bakılırsa aralarında husumet bulunan iki aile fertleri içinde sözlü münakaşa yaşandı. Gruptakilerin yakınlarının katılmasıyla sözlü münakaşa sopalı, taşlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü.

Her iki grup içinde 1i ağır 13 şahıs vücutlarının çeşitli yerlerinden aldıkları darbelerle yaralandı. Çevredekilerin durumu ihbarla bildirmesi üstüne vaka yerine oldukça sayıda ambulans ve jandarma sevk edildi.

Yaralanan 13 şahıs vaka yerinde meydana getirilen ilk müdahalenin peşinden Diyarbakırdaki çeşitli hastanelere sevk edildi. Taraflar içinde yeni bir vaka yaşanmaması için yaralıların tedavi altına alındığı hastanelerin önünde polis, güvenlik önlemi aldı.

Jandarma ekiplerinin giriş ve çıkışı kapattığı kırsal Beşpınar Mahallesinde ise jandar ekipleri güvenlik önlemi aldı. Jandarma kavgaya karışan şüphelilerin yakalanması için emek harcama başlattı. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.