Derbinin yıldızı Emirhan

SANKİ kazanan şampiyon olacaktı. Nefis başladı maç. Derbileri bu yüzden oldukça seviyorum. Fenerbahçe, sıkıntılı atmosferde derhal öne geçti. Beşiktaş’ın yediği gol, bu senenin klasiği oldu artık. Novak golü attı, fakat sonrası onun için trajedi oldu. Ilkin elle oynadı. Penaltıyı, Batshuayi kaçırdı. Sonrasında, Kenan’a faullü dokunuşuyla Ghezzal penaltıdan beraberliği getirdi.

DİKİNE oynamaya çalışan, topu kaybetmiş olduğu anda pres icra eden Beşiktaş’tı. Bilhassa, orta alanda yapmış olduğu mücadeleyle Beşiktaş’a yanıt verdi Fenerbahçe. Oldukça iyi ilk yarıydı. Larin, kaçırılmış olduğu gol fırsatını sonradan izlese “Ne kadar fena vurmuşum” der herhalde. Aynı Larin, derhal sonrasında, direğe de takıldı.

EMİRHAN iyi oynadı fakat aslolan tebriğim, onu güçlük derecesi yüksek maça hazırlayan Valerien İsmael’e.

GHEZZAL oyundan çıkınca sahada mimar kalmadı Beşiktaş’ta. Oyun Fenerbahçe’ye dönmeye başlamıştı. Bu tip oyunlarda tek hamleniz kontrataklardır. Duran toplarda size talih getirebilir. Bu sürem Kenan sağ kanatta müdafa anlayışında en iyi müsabakasını oynadı. Serdar oldukça güvenli oynamaya çalışıyor. Fena bir şey değil. Fakat stoperler kendine fazla güvenmemeli.

İKİNCİ yarıda savaşım ön plana çıktı. Beşiktaş’ın temposu 90 dakikaya yayılamadı. Bu biçim oynayacak fazla oyuncu yok Beşiktaş’ta.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.