Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, şampiyonluk kutlamasında yuhalandı

TFF 1. Ligte Keçiörengücünü 2-1lik skorla yenik eden Ankaragücü, şampiyon olarak Süper Lige çıkmaya hak kazanmıştır. TFF 1. Lig şampiyonu Ankaragücü için 19 Mayıs Stadyumu Kutlama Alanında şampiyonluk kutlamaları gerçekleştirildi. Taraftarların katılmış olduğu kutlamada, kurulan platformda çeşitli sanatçılar sahne aldı.

SAHNEYE ÇIKAN FUAT OKTAY YUHALANDI

Şampiyonluk kutlamasında sahneye çıkan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, hitabı esnasında taraftarlar tarafınca yuhalandı. Fuat Oktay’ın yuhalandığı anlarda konuşmasına devam etmiş olduğu görüntüler, yandaş kamerasına yansıdı.

MÜJDE VERMEK İÇİN BURADAYIZ

Fuat Oktay’ın yuhalandığı sırada, “Ankara, biz size güzel bir akşamda, güzel bir haber vermek için buradayız. Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu için buradayız. Ulusal mücadelenin sembolü olan Ankara, inşallah bugün de gene aynı şekilde Süper Lig’e çıkmış olmanın sevinciyle, müjdesiyle burada” söylediği duyuldu.

Ankaragücü taraftarları, yıkılan 19 Mayıs Stadının yerine hala yenisinin yapılmamış olmasını uzun süredir eleştiriyordu.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.