CITROËN AMI | Yeni Yol Arkadaşın

NASIL SATIN ALINIR?

Ami’yi iyi mi satın alabilirim?

Citroën AMI modelimiz %100 online satın alınmaktadır. citroen.com.tr/ami adresimizden satın al butonuna tıklayarak satın alma adımlarını seyredebilirsiniz. 5000 TL kapora ödemenizin peşinden siparişiniz oluşturulacaktır. Aracınız tahsis edildikten sonrasında kalan ödeme, ruhsat ve plaka işlemleri mevzusunda destek olmak için sipariş onayınız peşinden size 0850 759 77 77 numaralı hattımızdan ulaşarak, lüzumlu e-posta ve arama bilgilendirmelerini yapacağız.

 

Ön ödeme iyi mi yapılır?

Online Citroën AMI siparişi verebilmek için 5.000 TL tutarındaki ön ödemeyi yalnızca online tecim açık kredi yada banka kartı vesilesiyle yapabilirsiniz. Meydana getirilen ödeme seçtiğiniz bayinize aktarılacaktır.

 

Kalan tutarı iyi mi ödeyeceğim?

Citroën AMI siparişiniz alındıktan sonrasında ilgili ekiplerimiz kısa sürede içinde aracınızın tahsisini gerçekleştirecektir. Tahsis gerçekleştirildikten sonrasında seçili bayinizin hesap detayları e-posta kanalıyla sizinle paylaşılacaktır. 5 iş günü içinde kalan tutarı bayinizin hesabına EFT/Havale yöntemiyle aktardıktan sonrasında sipariş takip ekranı üstünden dekontu bizimle paylaşarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

 

Vekalet işlemlerini iyi mi gerçekleştireceğim?

Citroën AMI siparişinizin ödemesi tamamlandıktan sonrasında sizinle e-posta kanalıyla paylaşılacak seçili bayinizdeki görevli kişinin detayları ile size en yakın notere giderek minimum 30 gün süreli vekaletname çıkarmanız beklenmektedir. Vekaletname işlemlerinizi tamamladıktan sonrasında Sipariş Takip ekranı üstünden Noter İsmi ve Vekaletname Referans Numaranızı bizimle paylaşarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Aracım ne süre teslim edilir?

Citroën AMI siparişiniz bizlere ulaştıktan sonrasında ödeme ve vekaletname adımlarını tamamladıktan sonrasında 30 iş günü içinde teslim edilecektir. Teslimat zamanı için yetkili ekibimiz sizi arayarak tarih seçeneği sunacaktır. Onayladığınız tarihte aracınız ruhsat sahibine kimlik kontrolüyle teslim edilecektir.

 

BAYİLERDE AMI SATILIYOR MU?

Citroën AMI modelimiz %100 online olarak satılmaktadır. Şimdilik İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, Ankara ve Muğla illerimizde bulundan 22 Citroën yetkili satış notkamızda AMI’yi kontrol edebilir, online satın almak için yetkili satıcılarımızdan destek alabilirsiniz. Satın alma adımlarında desteğe ihtiyacınız olursa bizlere daima 0850 759 77 77 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

AMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Ami için yeterlik gerekmiyor mu?

Dört tekerlekli motosiklet kategorisine giren Citroën AMI modelimizi kullanmak için minimum B1 sınıfı ehliyete haiz olmanız gerekmektedir. 16 yaşından itibaren B1 sınıfı ehliyete haiz hepimiz AMI’yi kullanabilir.

 

AMI’yi otoban ve çevreyollarında kullanabilir miyim?

Şehiriçi mobilite çözümü AMI için maksimum 45km hız limiti bulunmaktadir. Hız limiti sebebiyle otobanlar ve çevre yolunda kullanılamamaktadır. Kent içinde keyifli yolculuklar diliyoruz.

 

AMI renk paketleri içinde bir fark bulunuyor mu?

MY AMI Turuncu/Mavi/Gri/Haki renk paketleri içinde donanım farkı bulunmamaktadır. Jant kapakları, etiketler, kapı fileleri ve gizleme alanlarının rengi paketlere bakılırsa değişmektedir. Sizi yansıtan renk paketini seçebilirsiniz.

 

AMI SİPARİŞİMİ İPTAL/İADE EDEBİLİR MİYİM?

AMI siparişini iptal edebilir miyim?

Citroën AMI siparişinizi vekaletname vermeden ilkin citroen.com.tr/ami sayfamızda bulunan iptal/iade seçeneğine tıklayarak iptal edebilirsiniz. Ödemeniz bankanıza bağlı olarak hesabınıza aktarılacaktır.

 

AMI’yi iade edebilir miyim?

Online tecim koşullarına uygun olarak, Citroën AMI’nin size ulaşmış olduğu zamanı takip eden 14 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebiniz için citroen.com.tr/ami sayfamızda bulunan iptal/iade seçeneğine tıklayarak iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

AMI İÇİN FİNANSMAN VE KASKO

AMI için finansman seçenekleri bulunuyor mu?

Citroën AMI modelimize hususi finansman seçenekleri için PSA Finans sayfamızı ziyaret ederek online kredi talebinde bulunabilirsiniz.

 

AMI için iyi mi kasko yaptırılır?

Citroën AMI modelimize hususi kasko seçeneğimiz bulunmaktadır. Isterseniz, online satın alma adımlarını izlerken “kasko için aranmak isterim” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bayimiz teslimat sonrasında en kısa sürede size ulaşarak lüzumlu detayları sizlerle paylaşacaktır.

 

AMI Kasko’nun kapsamı nedir?

Citroën Ami’ye hususi olarak hazırlanmış Ami Kasko ile beklenmedik risklere karşı aracınız güvence altında! Çarpma, çarpışma, yanma, çalınma benzer biçimde risklerin yanı sıra sel, su baskını, zelzele, dolu benzer biçimde hasarlara karşı aracınızı koruma altına alabilir, kaza durumunda Citroën yetkili servislerinde aracınızın

tamirini sağlayabilir ve ayrıcalıklı asistans hizmetleri ile kaza, arıza benzer biçimde acil durumlarda çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ami Kasko ürünü Groupama Sigorta A.Ş tarafınca sunulmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.