Çavuşoğlu, Romen ve Polonyalı mevkidaşlarıyla bir araya geldi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Romanya Dışişleri Bakanı Bogdan Aurescu ve Polonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau ile görüştü.

Çavuşoğlu, Romen ve Polonyalı mevkidaşlarıyla bir araya geldi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Romanya Dışişleri Bakanı Bogdan Aurescu ve Polonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau ile Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe emek harcama ofisinde bir araya geldi.

Bakan Çavuşoğlu, Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımlarda, Romen mevkidaşı Aurescu ile ikili ve Ukrayna dahil bölgesel mevzuları görüştüklerini kaydederek, “Diplomatik Arşiv İşbirliği Mutabakat Zaptı’nı imzaladık” dedi.

Polonyalı mevkidaşı Rau’yla da ikili ilişkileri ele aldıklarını aktaran bakan Çavuşoğlu, “Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’ni kuracağız” ifadelerini kullandı.

Kadirov, Polonya'yı tehdit etti: 'Saniyeler içerisinde neler olacağını görürsünüz' İlginizi Çekebilir Kadirov, Polonya’yı tehdit etti: ‘Saniyeler içinde neler olacağını görürsünüz’ Polonya: Dünyanın büyük bir gıda üreticisi olan Ukrayna'ya ihtiyacı var İlginizi Çekebilir Polonya: Dünyanın büyük bir besin üreticisi olan Ukrayna’ya ihtiyacı var

Günün Trend Videosu

Daha çok göster

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir