Çarptığı çocuğa yardım etmek isteyen kuryenin bıçaklanma anı kamerada

Vaka, Bağlar ilçesinde akşam saatlerinde Ahmet Alim Caddesinde meydana geldi. Kurye A.K.nın kullandığı motosiklet, adı öğrenilemeyen annesiyle yolun karşısına geçmeye çalışan Y.B.ye çarptı.

Derhal motosikletten inen kurye A.K., çocuğa yardım etmeye çalıştı. Bu sırada çevredekilen suç duyurusu ile vaka yerine sıhhat ekibi sevk edildi. Sıhhat ekibi Y.B.yi ambulansla hastaneye götürdü.

Vaka yerinde bekleyen A.K., çıkan tartışmada çocuğun yakınları olduğu tahmin edilen kişiler tarafınca bıçaklı saldırıya uğradı.

Kalçasına isabet eden bıçakla yaralanan kurye A.K. de bölgeye çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. O anlamış olur ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Yaralanan çocuk Y.B. ve bıçaklanan kurye A.K., hastanede meydana getirilen müdahalenin arkasından taburcu edildi. Polis, şüphelilerin yakalanması için emek harcama başlattı. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir