Bıçaklı çekiçli trafik kavgası kamerada

Vaka, geçtiğimiz pazartesi günü saat 17.00 sıralarında Güngören Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde meydana geldi. Fren icra eden minibüse arkadan gelen motokurye çarptı. Kazanın peşinden minibüsten inenler motokuryeyi darbetmeye başladı. Motokurye ise telefonla arkadaşına haber verdi.

Vaka yerine gelen arkadaşı tarafındaki bıçakla kavgaya karışırken, minibüsteki bir şahıs de çekiçle saldırmaya başladı. İhbar üstüne vaka yerine polis ve sıhhat ekipleri geldi. Sıhhat ekipleri yaralıları ambulansla hastaneye kaldırdı. Polis, kavgaya karışanları ise ifadeleri alınmak suretiyle polis merkezine götürdü. Bıçak ve çekicin kullanıldığı kavga anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

MOTORCUYU DÖVMEYE KALKMIŞLAR

Esnaf  Murat Karabey, Bir vasıta motora çarpmış. Aracın içindekilerde motorcuyla atışmaya başlamış. Hemen sonra motorcuyu dövmeye kalkmışlar. Motorcu da arkadaşını çağırmış. O gelen arkadaşı da bıçakla diğerlerine hamle yapmış olup birkaç yerinden bıçaklamış. Ondan sonrasında polis geldi, ambulans geldi dedi. (DHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.