Beykoz’da korkunç kaza! 1 ölü, 1 yaralı

Kaza, Beykoz Çiğdem Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye bakılırsa, yokuş yukarı çıkan otomobil hemen hemen sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı yokuş aşağı kaymaya başladı.

Geri geri yokuş aşağı kayan otomobil sürücüsünün kontrolünü sağlayamaması sonucu sokak üstünde bulunan evin duvarına çarparak caddeye doğru kaydı. Otomobil bu sırada cadde üstünde yürümekte olan 2 vatandaşa çarparak duvara sıkıştırdı. Duvara sıkışan vatandaşlardan biri vaka yerinde yaşamını kaybederken öteki vatandaşın vücudunda kırıklar oluştu.

Çevredeki vatandaşların durumu 112 acil davet merkezine bildirmesiyle vaka yerine itfaiye, sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri cadde üstünde vaka yeri emniyetini sağlarken, itfaiye ekipleri otomobil ile duvar içinde sıkışan yaralı vatandaşı kurtararak sıhhat ekiplerine teslim etti.

Duvar ile otomobil içinde sıkışan Emine Demir ise vaka yerinde yaşamını yitirdi. Vaka yerine gelen savcının incelemeleri sonucu yaşamını kaybeden Emine Demir’in cenazesi Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Kaza yerinde bulunan hususi bir anaokulunun mutfak kısmında çalışan 45 yaşlarında olan Emine Demir, çalmış olduğu anaokulundan çıkmış olduğu sırada elinde bulunan market poşetleri ile evine dönerken kaza sonucu yaşamını kaybetmiş olduğu öğrenildi. Vaka yerinde yaşamını kaybeden Emine Demir’in yakınları vaka yerine geldiği sırada cenazeyi görünce fenalık geçirdi. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/tum-haberler.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir